S radosťou vám predstavujeme naše služby rezania plechov pomocou našich dvoch laserových strojov. S našimi vysokokapacitnými laserovými zariadeniami sme schopní realizovať rôzne projekty podľa vašich potrieb.

Naša maximálna veľkosť rezaného plechu je 1500×3000 mm, čo nám umožňuje pracovať s rôznymi veľkosťami a formátmi. Maximálna hrúbka plechu, ktorú sme schopní spracovať, je až 20 mm, čo zahŕňa široké spektrum materiálov.

V našom strojovom parku disponujeme materiálmi ako oceľ, pozinkovaný plech, nerez, hliník a corten, čo nám umožňuje pracovať s rôznymi typmi materiálov a dosahovať vysokú kvalitu výsledkov.

Sme si vedomí, aké je dôležité mať materiály na sklade a byť schopný promptne reagovať na potreby zákazníkov. Preto sme pre vás pripravili sklad s väčšinou materiálov v rôznych hrúbkach, čo nám umožňuje rýchlo reagovať na vaše dopyty a realizovať vaše objednávky v krátkych lehotách.

Pre vypracovanie cenovej ponuky a ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese info@migoli.sk alebo telefonicky na čísle +421948110785. Radi vám pomôžeme s vypracovaním cenovej ponuky a realizáciou vašich zákaziek. Naše dosiahnuté realizácie môžete tiež nájsť v našej galérii.