Máme pre vás skvelú novinku v oblasti zvárania! Predstavujeme vám náš najnovší prírastok – zvárací laser, laserovú zváračku, ktorá prináša mnoho výhod a možností vo svete zvárania.

Zvárací laser je vybavený špičkovou technológiou, ktorá umožňuje presné a pevné zvary. Jeho vysoká presnosť a kontrola tepla zabezpečujú minimálne tepelne ovplyvnené oblasti, čo je výhodou pre citlivé materiály, ako je nerezová oceľ, hliník a iné zliatiny. S naším zváracím laserom môžeme pracovať s hrúbkou až do 10 mm, čo znamená, že sme schopní zvárať aj tenšie materiály s vysokou kvalitou a pevnosťou.

Okrem zvárania ponúkame aj širokú škálu služieb v oblasti reklamy. Vytvárame svetelné reklamné bannery a podsvietené písmená, ktoré prilákajú pozornosť vašich zákazníkov a zvýraznia vašu značku. S naším 3000W vláknovým laserom dokážeme vytvoriť precízne a kvalitné svetelné reklamné prvky, ktoré sa vynímajú vo vašej reklame.

Naša spoločnosť je pripravená poskytnúť vám tieto nové zváracie a reklamné služby s najvyššou kvalitou, odbornosťou a rýchlym dodaním. Sme presvedčení, že naše nové technológie vám umožnia dosiahnuť vynikajúce výsledky a splniť vaše očakávania.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo ak vás zaujíma viac informácií o našej novinke v oblasti zvárania laserom a reklamných službách, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu s vami a poskytnutie kvalitných a inovatívnych riešení pre vaše potreby.

 

Neváhajte nás kontaktovať na maili info@migoli.sk prípadne telefonicky na čísle +421948110785 pre vypracovanie cenovej ponuka a následnú realizáciu vaších zákaziek. Niektoré z našich realizácií môžete vidieť aj v galérii.